uvádza...
23. kongres Samoška, 19. – 20. 3. 2025, DoubleTree by Hilton Košice

O akcii

Kongres Samoška to nie sú len prednášky a nové informácie.
Inšpiráciu a diskusiu ponúkne predstavenie noviniek partnerov a večerná párty.

Kongres na podporu domáceho maloobchodného trhu umožňuje stretnutie členov maloobchodných aliancií, družstiev, jednotlivých maloobchodníkov, veľkoobchodov, dodávateľov i zástupcov štátnych a profesijných organizácií.

Cieľom akcie je informovať a inšpirovať domácich obchodníkov a pomôcť im lepšie čeliť ostrej konkurencii na trhu. Kongresu predchádza neformálne večerné stretnutie.

400 účastníkov

Zástupcovia maloobchodu55%

Zástupcovia dodávateľov40%

Zástupcovia iných odborov5%

Z čoho kongres pozostáva?

Exkurzia

V prvý deň kongresu majú účastníci možnosť nahliadnuť do zákulisia prevádzky vybraných predajní potravín či výrobných prevádzok dodávateľov.

Večerná párty

Párty je ideálnym miestom na neformálne pobavenie sa s kolegami alebo obchodnými partnermi pri poháriku niečoho ostrejšieho alebo na tanečnom parkete. Súčasťou párty je raut, živá hudba, ochutnávky, prezentácie a súťaže pri stánkoch partnerov.

Odborný program

Odborný program prebieha po celý deň konania akcie. Dopoludňajšia časť prináša aktuálne informácie o dianí a trendoch na maloobchodnom trhu, ale aj inšpirácie zo zahraničia. Popoludňajšie prednášky prinášajú praktické prípadové štúdie dotykajúce sa konkretných oblastí každodennej práce majiteľov predajní či spolupráce obchodníkov s dodávateľmi.

Networking

Kongres je jedinečnou príležitosťou stretnúť na jednom mieste zástupcov všetkých významných maloobchodných aj veľkoobchodných zoskúpení na slovenskom trhu a aj jednotlivých majiteľov predajní. Diskutujte s nimi počas večernej párty aj prestávok o akutálnych témach, ktoré hýbu trhom. Nadviažte nové obchodné kontakty a posilnite tie existujúce.

Prezentácia partnerov

Súčasťou akcie je tiež prezentácia partnerov kongresu pri stánkoch. Počas večernej párty a celého odborného programu majú partneri možnosť predstaviť účastníkom kongresu svoje nové produkty a služby, pripraviť súťaž, anketu, ochutnávku či sampling.

Ozveny Samošky

Po každom kongrese vychádza spolu s časopisom Tovar&Predaj príloha venovaná tejto akcii, ktorá sumarizuje najzaujímavejšie momenty a prezentované príspevky.