uvádza...
23. kongres Samoška, 19. – 20. 3. 2025, DoubleTree by Hilton Košice

Marek Juračka, Elevatio

majiteľ

Marek Juračka, Elevatio

majiteľ

V oblasti maloobchodu pracuje viac ako 20 rokov. Počas svojej kariéry prešiel rôznymi pozíciami v rámci maloobchodných aj výrobných firiem. Riadil sieť maloobchodných predajní i výrobné závody, mal na starosti prevádzkovú a marketingovú profiláciu vybraných maloobchodných formátov, podieľal sa na realizácii obchodných stratégií firiem v oblasti maloobchodu, veľkoobchodu i nákupných centrál.

V roku 2005 založil spoločnosť Elevatio, ktorá už 15 rokov poskytuje odbornú podporu svojim klientom v oblasti firemného vzdelávania a poradenstva. Spoločne s tímom lektorov a konzultantov realizuje rôzne formáty školení a workshopov pre väčšie aj menšie firmy v Českej republike a na Slovensku. Je autorom projektu Retail Controlling, ktorý prináša maloobchodníkom efektívnu spätnú väzbu na ich prevádzkové jednotky, vedie semináre pre majiteľov, vedúcich predajní, ale aj pre vybraný personál, ktorý má záujem venovať sa tomuto odboru a robiť ho dobre.

Je certifikačnou autoritou niekoľkých značiek – v minulosti „Q21 – predajňa 21. storočia“, v súčasnosti „Tradičný český obchod – certifikované“ pre Asociáciu českého tradičného obchodu a hlavným garantom aktuálneho programu Galéria kvality kamenných obchodov a služieb.